Knorr

W dniu 29 lutego 2012r. nasi uczniowie zostali zaproszeni do Studia Kulinarnego KNORR na warsztaty z zakresu KUCHNI MEKSYKAŃSKIEJ.

Pod okiem profesjonalistów uczyli się i doskonalili swoje umiejętności kulinarne.
Dziękujemy za wspaniałą lekcję.

Znowu firma KNORR w naszej szkole !!!
W dniu 09 lutego 2011 roku odbyła się ,,Szkoła gotowania po włosku” dla grupy młodzieży z klasy I G1.

Szefowie kuchni z firmy KNORR Piotr Murawski i Piotr Małecki przedstawili prezentację kuchni włoskiej (bardzo ciekawie przygotowaną) oraz poprowadzili zajęcia gotowania różnych dań z kuchni włoskiej.
Młodzież była zachwycona, gdyż w krótkim czasie przyswoiła sobie ciekawą wiedzę teoretyczną dotyczącą kuchni włoskiej oraz nabyła umiejętności praktyczne przygotowania włoskich potraw.

W dniu 18 listopada 2010r. przedstawiciele firmy KNORR Panowie: Piotr Murawski i Piotr Małecki przeprowadzili w klasie III G szkolenie pt ”KUCHNIA MEKSYKAŃSKA”

Na początku spotkania uczniowie obejrzeli prezentację, a następnie przygotowali pod okiem Mistrzów kilka potraw: Tortille, Sałatka Cezar, Gordita, Empanadas, Buritos, Chili con carne, Quesadilas, Zupa z soczwicy, Zupa z tortillą i na deser Czekoladowe fondue oraz Pannacotta.