Felix, Hostel KROKODYL

Hotel Felix, Hostel KROKODYL // Felix Hotel, Hostel KROKODYL

W dniu 06 listopada 2015 roku odbyła się kolejna praktyczna lekcja hotelarstwa dotycząca "Kategoryzacji obiektów hotelarskich w Polsce" połączona ze zwiedzaniem hotelu Best Western Felix***
W Hotelu uczniowie klasy I technikum hotelarskiego poznali przepisy polskiego prawa kategoryzacyjnego dotyczące obiektu hotelowego kategorii 3 gwiazdek. Poznali również wyposażenie i główne pokoi klasy Premium i Double oraz zaplecze konferencyjne i restauracje hotelową. Zapoznali się zrównież z oczekiwaniami gości przebywających w hotelu. Lekcję przeprowadził Pan Arkadiusz Butor wraz z Panią Kierownik Działu Sprzedaży Hotelu.
Za miłe przyjęcie i merytoryczne przekazanie wiedzy bardzo dziękujemy !!!

On 6th November 2015 another practical hospitality lesson took place in the hotel Best Western Felix***. It concerned the topic of hotel categorization in Poland. Students from 1st class learned about regulations of Polish law, concerning 3 star hotels. They visited the Premium and Double rooms, saw the hotel equipment and conference facilities, as well as the hotel restaurant.They got acquainted with the guests` expectations in the hotel. Mr Arkadiusz Butor gave the lesson together with the sales department manager. Thank you for warm welcome!

W dniu 16 października 2015 roku odbyła się praktyczna lekcja hotelarstwa dotycząca "Kategoryzacji obiektów hotelarskich w Polsce".
W Hostelu Krokodyl na warszawskiej Pradze południe przy ulicy Czapelskiej uczniowie klasy I technikum hotelarskiego poznali przepisy polskiego prawa kategoryzacyjnego dotyczące obiektów hotelarski zaczynając od tych najtańszych do tych najdroższych. Poznali również wyposażenie i główne oczekiwania gości przebywających w takim typie bazy noclegowej. Lekcję przeprowadził Pan Arkadiusz Butor wraz z Panią Manager Hostelu.
Za miłe przyjęcie i merytoryczne przekazanie wiedzy bardzo dziękujemy !!!

On 16th October 2015 a practical hospitality lesson took place in Hostel Krokodyl in Praga district.
It concerned the categorization of hotels in Poland. Students from first hospitality class learned about regulations of Polish law concerning the categorizations of hotel facilities, from the cheapest to the most expensive. They got acquainted with the hotel equipment and guests` expectations. Mr Arkadiusz Butor together with the hostel manager organized the lesson.
Thank you for teaching us so many interesting and useful things in a friendly atmosphere.

Hotel Felix, Hostel KROKODYL 2013/2014 // Felix Hotel, Hostel KROKODYL 2013/2014

Wycieczka przedmiotowa do Hotelu Felix i Hostelu Krokodyl
W dniu 26 listopada 2013 odbyła się wycieczka przedmiotowa z przedmiotu „Pracownia organizacji pracy w hotelarstwie” do Hotelu Felix należącego do sieci hotelowej Best Western *** i Hostelu Krokodyl. Celem wycieczki było zapoznanie klasy hotelarskiej z wymogami kategoryzacyjnymi hotelu klasy ekonomiczno-biznesowej i obiektu noclegowego klasy ekonomicznej jakim jest hostel.
Podczas zwiedzania obiektów uczniowie zostali zapoznani z wyposażeniem pokoi, wyglądem i wyposażeniem poszczególnych komórek organizacyjnych w/w obiektów hotelarskich.
W wycieczce uczestniczyła klasa II h pod opieką Pana Arkadiusza Butor.

Trip to Felix Hotel and Crocodile Hostel
On the 26th of November 2013 a trip to Felix hotel ( one of Best Western chain hotels) and Crocodile hostel took place as part of “Organization of work in hotel industry” school classes. The main aim of the trip was to learn hotel and hospitality class categorization requirements of business-economic class and economic class hostels.
During the visit, pupils got acquainted with rooms’ equipment, their appearance and fittings.
Class IIh together with Arkadiusz Butor participated in the trip.