Intercontinental

Intercontinental 2010/2011

Dnia 19 maja 2011 roku klasa I H1 wraz z wychowawczynią panią Agatą Kozerawską i nauczycielem organizacji i techniki pracy w hotelarstwie panią Bożeną Juzaszek zwiedziła Hotel Intercontinental w Warszawie.

W hotelu zostaliśmy bardzo mile przyjęci przez panią Ewę Kasprzak z-cę dyrektora hotelu do spraw szkoleń i zarządzania personelem oraz concierge hotelu. Hotel bardzo nam się podobał.
Wycieczkę zorganizowała pani Magdalena Czarnecka kierownik szkolenia praktycznego.

Intercontinental 2009/2010

Dnia 07.12.2009r. wybrani uczniowie z klasy II H1 byli na wycieczce zawodoznawczej w hotelu Intercontinental, znajdującym się przy ul. Emilii Plater.
Młodzież zapoznała się z pionem pobytowym, gastronomicznym, wielofunkcyjnym. Ponadto zostali zapoznani z informacjami nt. hotelu, min. MSH (Międzynarodowego Systemu Hotelowego), IGH oraz marek wchodzących w skład tego systemu.