Le Reginal

Hotel "Le Regina" 2012/2013 // "Le Regina" hotel 2012/2013

W dniu 18.12.2012r. klasa II G1 razem z wychowawcą p. Beatą Pręgowską i nauczycielem obsługi gości p. Maciejem Socik, była na wycieczce edukacyjnej w Hotelu „Le Regina” w Warszawie przy ulicy Kościelnej 12. Celem wycieczki było zapoznanie się z organizacją pracy, obsługi gości jak również wyposażeniem i funkcjonowaniem przedsiębiorstwa hotelowego jakim jest hotel „La Regina”.
Za promowanie hotelu odpowiada p. Maja Kołodziejska, dzięki której młodzież zapoznała się z historią i pracą hotelu. Uczniowie dowiedzieli się, iż „Le Regina”, jest obiektem zabytkowym, w którym znajduje się 61 pokoi. Wnętrza pokoi utrzymane są w naturalnych kolorach, ręcznie malowanymi freskami, klimatyzacją, z włoskimi meblami, dostępem do Internetu lub WIFI, sejfem, TV, LCD, telefonem, minibar. Restauracja „La Rotisserie” to miejsce gdzie królują dania kuchni francuskiej, włoskiej i polskiej. W pełni wyposażona sala konferencyjna „Executive”, może pomieścić 120 osób. Przygotowana została z myślą o klientach biznesowych i do organizacji przyjęć okolicznościowych. Dodatkowym atutem są usługi udogodnienia obejmujące transfer na /z lotniska, zwiedzanie miasta, usługi konsjerża, pralnię, sprzątanie pokoi oraz Spa.
Domowy charakter, porządek i dyscyplina pracy w hotelu, zbliżyły młodzież do praktyki zawodowej.

On the 18.XII. 2012 class II G1 together with their form teacher Ms Beata Pregowska and Mr Maciej Socik, our guest service teacher, went to “Le Regina” hotel at Koscielna 12 in Warsaw. The main goal of the trip was to acquaintance our pupils with work routines, guest servicing procedures, as well as other aspects of hotel business related issues.
Ms Maja Kolodziejska, who is responsible for hotel promotion, briefly presented the history and work related aspects of the hotel. Our pupils learnt that “Le Regina’ has 61 rooms where a building itself has some historical value. Room interiors are in natural colors with handmade murals,
air-conditioning , Italian furniture, Internet access, safe, LCD TV, phone, minibar. “LA Rotisserie” restaurant is a place where French, Italian and Polish cuisine reign supreme. Fully equipped conference room “Executive” can hold up to 120 people. It had been prepared for business clients and for other occasional meetings. There are also many other additional features like airport transfer, city tours, laundry service, room service and Spa.
Like home character, order and work discipline, brought our pupils closer to their job apprenticeship.

Hotel "Le Regina" 2008/2009 // "Le Regina" hotel 2008/2009

13.05.2009r. gościliśmy w naszej szkole HR manager & Executive Assistant MaMaison Hotel Le Regina Panią Anetę Hoffmann, która przygotowała i poprowadziła dla klas hotelarskich prezentację pięciogwiazdkowego Hotelu Le Regina.

To trzypiętrowy, elegancki Hotel mieszczący się w historycznym budynku, odrestaurowany w stylu charakterystycznym dla XVIII-wiecznych pałaców. Dziękujemy!

17. 03. 2009 r. uczniowie klasy 1h Technikum Gastronomiczno - Hotelarskiego, dzięki uprzejmości Hotelu Le Regina, mieli możliwość zapoznania się z funkcjonowaniem pięciogwiazdkowego hotelu, standardami i wymogami jakie musi spełniać. Le Regina to elegancki i luksusowy hotel usytuowany na Starym Mieście w Warszawie. Dziękujemy!