2010-2006

Dzień Edukacji Narodowej 2010

Najcenniejszym i najtrwalszym podarunkiem jaki można dać dziecku jest WYKSZTAŁCENIE.

Dnia 14.10.2010 r. w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej oraz Ślubowanie klas I.

Dzień Edukacji Narodowej 2009

Dnia 14.10.2009 r. w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej oraz Ślubowanie klas I.

Dzień Edukacji Narodowej 2008

Okazuje się, że to święto lubimy wszyscy:
nauczyciele, uczniowie, pracownicy administracji szkolnej. Jest to oczywiście14 października –
Dzień Edukacji Narodowej. W tym dniu nie było zajęć. Przyszliśmy jednak do szkoły na uroczysty apel, który pod kierunkiem pań profesorek Urszuli Kowalczyk, Justyny Pracoń i Anny Rosłonek zorganizował Samorząd Uczniowski. Wszyscy czuli się wspaniale. Były wzajemne podziękowania, życzenia i dużo dobrego humoru, ponieważ w programie artystycznym uczniowie z klas IIIg, IIIg1 oraz IV h1 postarali się pokazać wysiłek pedagogów w sposób dowcipny, aczkolwiek …prawdziwy. Na apelu pamiętaliśmy również o tym, że 16 października 1978 roku kardynał Karol Wojtyła został papieżem Janem Pawłem II. Taka chwila wzruszenia była potrzebna. Klasa IV h1 wystąpiła ze wspomnieniem o wielkim papieżu,
a bardzo pięknie nastrojową „papieską” Barkę, wykonał chór złożony z uczniów klas I, II i III. Po uroczystości nauczyciele oraz pracownicy szkoły zostali zaproszeni na poczęstunek, który pod kierunkiem wychowawczyni, pani profesor Hanny Maj oraz naszych pań od gastronomii - przygotowała klasa III g 2.
Tym wszystkim, którzy nas uczą i wychowują:
Dyrekcji, Nauczycielom, Pracownikom Administracyjnym –
serdecznie dziękujemy!

W dniu 14.10.2008 roku obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Po części artystycznej, wszyscy nauczyciele oraz pracownicy szkoły zostali zaproszeni na poczęstunek. Z okazji tego święta zostały również wręczone Dyplomy za wkład na rzecz, szkoły, osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze.

Dzień Edukacji Narodowej 2007

Dzień Edukacji Narodowej uczciliśmy w naszej szkole 16 października. Z tej okazji klasa II G2 przygotowała montaż słowno-muzyczny pt. „ Dzień Nauczyciela w naszej budzie”. Uczniowie zaprezentowali szereg sytuacji z naszej szkolnej rzeczywistości , z których mogliśmy się wspólnie pośmiać i spojrzeć na nie z odrobiną humoru i przymrużeniem oka.
W przyjemnej atmosferze, urozmaiconej żartem, piosenką, wierszem i życzeniami minął nam czas. Czas przeznaczony na refleksję, zadumę, chwilkę zastanowienia nad tym, co nigdy nie przemija a nazywa się wdzięczność i szacunek.

Dzień Edukacji Narodowej 2006

Kto nigdy uczniem nie był, mistrzem też nie będzie- to szesnastowieczne przysłowie przyświecało tegorocznym obchodom Dnia Edukacji.
17 października świętowała cała nasza szkolna społeczność: dyrekcja, nauczyciele, uczniowie, pracownicy administracji.
W przygotowanie uroczystego apelu zaangażowało się wielu uczniów:
Uczniowie z klasy III h1 wraz z Samorządem Szkolnym przygotowali część artystyczną, na której to uczniowie objawili swoje podejście do nauki „po co nadwyrężać szare komórki, mam Excel, policzy za mnie”. Uczniom udało się również wzruszyć nauczycielskie serca dedykując piosenkę Wojciecha Młynarskiego „Co się stało z naszą klasą”?
Uczniowie z klasy III h przygotowała dekorację w sali nr 5, w kolorach jesieni. Po apelu pracownicy szkoły zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.