Majdańska w telewizji

Dnia 16.04-"Pytanie na śniadanie"-TVP2, zostanie wyemitowany materiał zrealizowany podczas konkursu kulinarnego.

//

On the 16.04-"Pytanie na śniadanie"-TVP2, the video material considering culinary competition held in our school will be displayed.

MATERIAŁ o uczestnikach projektu "Będę atrakcyjnym pracownikiem" wyemitowany w dniu 06.02.2011r.

o godz. 18:30 w programie      

 

Dnia 02.02.2011r ZAPREZENTOWALIŚMY projekt "Będę atrakcyjnym pracownikiem" w programie

Program Dzień Dobry TVN prowadził konkurs w którym szukał kobiet z niezwykłą wyobraźnią kulinarną, które będą przewodnikiem kulinarnym dla widzów.

 

FINAŁ konkursu Gotuj o wszystko, odbył się w programie Dzień Dobry TVN 19.05.2010r. (środa). Każda z finalistek musiała stworzyć swoje własne menu dla zaproszonych gości.

Nasi uczniowie: Mateusz Wichrowski, Dominik Kowalczyk, Daniel Makulski, Ariel Świstak, Piotr Tadaj i Michał Szcześniak
będą pomagali Paniom w przygotowaniu dań.

Robert Harna w TVN

Majdańska contra Poznańska czyli jeszcze raz Harna górą – pisali forumowicze po obejrzeniu programu Dzień Dobry TVN. Było to 19.03.2008 roku, kiedy to w świetle jupiterów, przed kamerami i na oczach tysięcy telewidzów – Robert Harna z klasy III g stoczył kucharski "Pojedynek". Jego przeciwnikiem był kolega z ZSG przy ulicy Poznańskiej, Oskar Danielak.

Był oczywiście remis, ale Robert oraz jego grilowany tuńczyk na ciepłej sałatce z mango i przystawka z krewetek z musem orzechowym – była górą! Tak chcą fani Roberta. Zmagania oceniał znany krytyk kulinarny Maciej Nowak. Gratulujemy i idziemy o zakład, że to nie wszystko.

    

     

Nasze Panie profesorki z wizytą u Pascala Brodnickiego