Tenis stołowy

Turniej tenisa stołowego 2016/2017 // Table Tennis Tournament 2016/2017

W dniu 14.12 odbył się zaległy Szkolny Turniej Tenisa Stołowego. Do rywalizacji przystąpiło 16 zawodników, którzy rywalizowali ze soba podzieleni na 4 grupy. Ostatecznie do ścisłego finału doszli 4 zawodnicy. W końcowej rywalizacji najlepszym szkolnym tenisistą stołowym został Adrian Wilgos z klasy 2de. Gratulacje

//

On 14th December 2016 the School Table Tennis Tournament was held in our school. 16 players competed in the tournament. They were divided in 4 groups. Finally 4 players reached the finals. In the final the best was Adrian Wilgos from class 2de. Congratulations!

Turniej tenisa stołowego 2013/2014 // Table Tennis Tournament 2013/2014

Turniej tenisa stołowego W dniu 04.11.2013r odbył się Finał Szkolnego Turnieju Tenisa Stołowego. Z przyjemnością informujemy, że I miejsce i Mistrzostwo szkoły wywalczył uczeń Kamil Marzec z klasy Ic. II miejsce wywalczył Łuczak Dominik z klasy 2a zostając W-ce Mistrzem .III miejsce należy do Adriana Bareja z klasy 4k.
Gratulujemy sukcesu i zachęcamy wszystkich do udziału w innych turniejach.

//

On the 4th of November 2013 finals of the School Table Tennis competition took place. With great pleasure we have to announce that 1st place and title of school’s Table Tennis Champion went to Kamil Marzec from class Ic. 2nd place and vice-champion title belongs to Łuczak Dominik from class 2a and last but not least 3rd place went to Adrian Bareja from class 4k.
Congratulation to all, and we encourage you to participate in future tournaments.